e-jett Ağustos 2005 Gelişim Raporu

Anasayfa » Bizden Haberler » e-jett Ağustos 2005 Gelişim Raporu
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett Ağustos 2005 Gelişim Raporu

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jett

e-jett 2006 tüm arabirimleri kullanımınıza açıldı.

e-jett 2006 daha önceki e-jett sürümlerinden farklı olarak kullanım performansına öncelik verilerek dizayn edildi. Son iki yıl içerisindeki kullanım alışkanlıklarınız göz önüne alınarak tasarlanan yeni e-jett'te "hızlı menüler" ve web sitesinden bağımsız hazırlanabilen "ürün" ve "sektör tanımları" ayrıca www.arztalep.com'da tanıtımınızı sağlıyor.

Neler yeni?

Yeni görünüm ve kullanım performansı
e-jett 2006 yepyeni bir arabirim ile kullanımınıza sunuldu. Artık açılır yatay menü ile gitmek istediğiniz sayfaya tek tıkla erişebilmeniz mümkün.
Arama motorlarında öncelik
e-jett 2006 tasarımcılarımız, dünyanın en çok tercih edilen arama motorları olan "google" ve "search.msn.com" için e-jett'e yeni özellikler ekledi. Özellikle "Haberler" ve "On-line Katalog" (yeni) isimli sayfa tiplerimiz web sitenizin arama motorlarında öncelikli bulunabilmesini sağlamak için dizayn edildi. (devamı...)
Yepyeni ürünler modülü : on-line katalog

Özellikle e-ticaret paketimizin yaygınlaşması sonucu sizlerden gelen yoğun talep nedeniyle ürünler modülümüzü bir daha tasarladık. Yeri ürün modülümüz on-line katalog ile hem ürün kataloglarını, hem de ürün sayfalarını hazırlamak artık daha pratik. Üstelik artık ürünlerinizi web sitenizden bağımsız olarak bir havuzda hazırlıyorsunuz, ürün resimlerinizi e-jett otomatik olarak boyutlandırıyor. Ardından web sayfalarınızdan "On-line katalog" veya "Sanal mağaza" (sadece e-ticaret) veya "Bayi mağaza" (sadece B2B) web sayfasını ekliyor, o sayfada yer almasını istediğiniz ürün kataloglarını seçiyorsunuz. Ürünleriniz ayrıca www.arztalep.com'da da ücretsiz sergileniyor, web sitenize linkler veriliyor. (devamı...)
Kaynak : RGHA
Tür : Gündem Tarih : 31.08.2005
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.