e-jett Haziran 2005 Gelişim Raporu : yatay menü hazır tasarım, on-line nakliye, anket

Anasayfa » Bizden Haberler » e-jett Haziran 2005 Gelişim Raporu : yatay menü hazır tasarım, on-line nakliye, anket
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett Haziran 2005 Gelişim Raporu : yatay menü hazır tasarım, on-line nakliye, anket

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jett

e-jett 2006'ya hazırlandığımız bu günlerde, bildiğiniz üzere yeni e-jett uygulamalarını testleri tamamlandıktan sonra kullanımınıza sunuyoruz. İşte Haziran ayı yenilikleri:

e-jett PRO 2006 anketi tamamlandı.
Web sitemizde yer alan "e-jett PRO'ya en çok hangi özelliğin eklenmesini isterdiniz?" anketi tamamlandı. %57 oy alan yatay menülü hazır tasarımlar ilk sırayı alırken, "Referanslar hazır sayfa tipi" 2., Bülten Yöneticisi 3. sırayı aldı. Anket sonuçları üretim planlama birimimize iletilerek, yatay menülü hazır tasarımlar Temmuz 2005 üretim planına dahil edildi.

e-jett editör ve e-jett buttonlarına çoklu dil desteği...
e-jett editörü (sayfa tasarımcısı, haber metni giriş alanı, vs.) artık Türkçe ve İngilizce karakterler dışında bir çok dili desteklemektedir. Testleri tamamlanan diller arasında Fransızca, Almanca, Rusça, Çince, Süryanice gibi hem Latin alfabe grubu üyesi, hem de diğer alfabe türleri yer almaktadır.
 

e-jett sağbar (sayfa özelleştir) kutucukları yenilendi.
Web sitenizin sağ ve sol barında yerleştirdiğiniz sayfa özelleştirme objelerinin çerçeveleri yenilendi. Yeni çerçeveler tüm e-jett sitelerinde aynı anda uygulanmıştır. Şimdilik 2 ayrı tip ile kullanılan e-jett 2006 çerçeveleri çok yakında sizlerin yönetim konsolunda da (tasarım menüsünde) yer almaya başlayacaktır.

e-jett 2006 serisinin ilk ürünü On-line Nakliye kullanıma açıldı.
On-line Nakliye 2006, bir önceki versiyondan bağımsız olarak ürün/mal havuzu, ürün - güzergah eşleştirme gibi işletmenizde düzenli olarak gerçekleştirdiğiniz bir çok olağan iş faaliyetinizi internette gerçekleştirebilir, müşterilerinize on-line hizmet sağlayabilirsiniz.

RETURN Group EUPKM
e-jett Üretim Planlama ve Koordinasyon Merkezi

Kaynak : RGHA
Tür : Sektörel Tarih : 12.07.2005
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.