e-jett'e Yılın Başarılı Markası ödülü!

Anasayfa » Bizden Haberler » e-jett'e Yılın Başarılı Markası ödülü!
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett'e Yılın Başarılı Markası ödülü!

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jette

Yılın Başarılı marka yöneticilerine verilen Tüketici Akademi Ödüllerine,bilişim dalında e-jett’in üreticisi RETURN Group layık görüldü.

Yetkililer RETURN Group'un Fransa’ya, Çin’e ve Kanada’ya yapmış olduğu ihracatlar, teknik anlamda sürekli geliştirdiği e-jett, profesyonel hizmet anlayışı ve Türkiye’nin en çok web üreten firması olması sebebiyle bu ödüle hak kazandığını belirtti.

Tüketici Akademi Ödülleri 15 Haziran 2006’da Sheraton Ankara’da gerçekleşecek Anadolu Tüketici Zirvesinin  finalinde sahiplerini buldu. Ödüller Yılın başarılı markalarına ihracat rakamları, kapasite arttırımları, pazar payları gelişmeleri değerlendirerek dağıtıldı.

Tüketici Dergisi tarafından gerçekleştirilen Anadolu Tüketici Zirvesi'nde aynı zamanda Anadolu’daki kamu ve özel sektör firmalarının gerçekleştirdiği yeni iş uygulamaları ve başarı öyküleri paylaşılacak. RETURN Group Genel Koordinatörü İlkay Yılmaz da Markaların kurumsal, ulusal, global sorumluluğu hakkında konuşma yapmak, bilgi, deneyim ve birikimlerini, katılımcılarla paylaşmak üzere kongreye davet edildi.Zirveye katılanlar arasında Enerji ve tabii kaynaklar Bakanı Hilmi Güler,  Afrika diplomatik grupu başkanı ve Tunus büyükelçisi Mohamed LESSİR, Güney Afrika Ticaret Ateşesi ve Başkatibi MR.Andre Van Straten ,ATO Başkanı Sinan Aygün , Sanatçı Ahmet Özhan , Milletvekilleri , Sanayiici ve tüketiciler yer alıyor.
Tür : Gündem Tarih : 13.06.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.