e-jett Mayıs 2005 Gelişim Raporu

Anasayfa » Bizden Haberler » e-jett Mayıs 2005 Gelişim Raporu
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett Mayıs 2005 Gelişim Raporu

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jett

Ürünler modülü revize edildi
e-jett hazır sayfa tiplerinden "ürünler"'de e-jett 2006'nın yeni arabirimi "on-line katalog" görünümleriyle değiştirildi. e-jett kullanımınında katalog - ürün ilişkisi aynı şekilde korunurken, web sitenizde ürünler sayfa tipinin görünümü yenilendi, aynı satıra 2 katalog ve/veya alt katalog adı ve linki ile o kataloğun en çok izlenen ürününün resmi, adı ve linki yer almaktadır.

Yeni sayfa özelleştirme fonksiyonu "Güncel Haberler"
Web sitenizde var olan "haberler" sayfa tipindeki haberlerinizin başlıklarını (ve linklerini) artık sitenizin sağ veya sol sütununda yer alan özelleştirme bloğuna ekleyebilirsiniz. Fonksiyon haberler türündeki sayfanızdaki bilgileri otomatik olarak güncellemekte ve "kayan yazı" şeklinde çalışmaktadır.

Mail(bülten) listesine üyelik'e "benisil" özelliği
e-jett Bülten Yöneticisi kullanıcısı iseniz, "remove-benisil" işlemleri için artık vakit harcamanıza gerek yok. Mail listesine üyelik fonksiyonunuzu kullandığınız sayfalarınızdan üyelerinize kendilerini silebilecekleri "listeden çık" fonksiyonu eklenmiş, bülten yöneticisi kullanan tüm müşterilerimizin sitelerine implemente edilmiştir.

Yeni e-ticaret özelliği e-jett Business Messenger!
e-jett e-ticaret arabirimlerinde yer alan, sepete ekle, güncelle, çıkar fonksiyonlarına bir yenisi eklendi: "e-jett business messenger". Bir şipariş ile ilgili her durumu artık web sitenizden müşterilerinize iletebilirsiniz. e-jett messenger siparişe yollanan "sipariş kodu" üzerinden hareket ediyor, ister ödeme, ister sevkiyat bilgileriniz olsun aynı müşterinizin diğer siparişlerinden bağımsız olarak bir mesaj trafiği sağlayabiliyorsunuz.

Kaynak : RGHA
Tür : Gündem Tarih : 01.06.2005
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.