e-jett Nisan 2005 Gelişim Raporu

Anasayfa » Bizden Haberler » e-jett Nisan 2005 Gelişim Raporu
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett Nisan 2005 Gelişim Raporu

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jett

e-jett tasarım ve sanal klasörlerim menüleri birleştirildi.
Tüm e-jett paketlerinde yer alan e-jett tasarım ve sanal klasörlerim menüleri daha hızlı ve kolay kullanabilmeniz amacıyla revize edildi. Özellikle aynı anda birden çok dilde yayın yapan sitelere sahip olan veya oluşturmak isteyen firmaların, kullanım performansını arttırmak amacıyla gerçekleştirilen bu özellik ile birlikte e-jett 2006’da yer alacak yeni tasarımcı yapısı da sisteme eklendi. Site telif bilgisi, gövde, alınlık ve button’ların tiplerinin bağımsız olarak seçilebilmesi, güncellenebilmesi gibi özellikler böylece tüm e-jett müşterilerinin kullanımına sunulmuş oldu.

e-jett editör yenilendi.

Yine e-jett 2006 yenilikleri arasında yer alan yeni e-jett editöründen “Gelişmiş Link Ekle” fonksiyonu “Sayfa tasarımcısı” tipindeki sayfalarda kullanıma açıldı. Gelişmiş link tüm dosyalarınıza, sayfalarınıza, ürünlerinize direkt yada yeni pencerede kolayca link verebilmenizi sağlıyor.

e-jett e-Bülten’in tüm kurumsal müşterilerimize hediye edilmesi tamamlandı.
01.05.2005 tarihinden önce herhangi bir e-jett kurumsal paketi satın alan tüm müşterilerimize e-jett Bülten Yöneticisi yazılımının sınırsız üyeli versiyonunun hediye edilmesi tamamlanmıştır.

Size özel indirim!
RETURN Bilişim A.Ş. tarafından geliştirilen tüm e-jett ürünleri arasında dikey geçişler mümkündür. Yeni çıkan e-ticaret paketimize geçmek isteyen e-jett PRO ve e-jett Plus kullanıcısı tüm üyelerimiz % 20 indirimle paket tipini e-jett e-ticaret’e yükseltebilirler. Aynı şekilde özel grafik tasarım, içerik danışmanlığı ve yönetimi hizmetlerimizden de %20 indirimle faydalanabilirsiniz.

Kaynak : RGHA
Tür : Gündem Tarih : 01.05.2005
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.