e-jett Nisan 2006 Gelişim Raporu

Anasayfa » Bizden Haberler » e-jett Nisan 2006 Gelişim Raporu
share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett Nisan 2006 Gelişim Raporu

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jett artık Avrupada!
e-jett Fransa ilk ayında 12 web sitesini yayına aldı!
2 Nisan günü imzalanan Fransız INT-Conseil ile RETURN Group arasındaki Fransa ulusal dağıtım ve yayın anlaşmasının daha ilk ayı dolmadan 12 adet web sitesi ve portali yayın hayatına başladılar. Ortak Avrupa çalışmalarının pilot bölgesi seçilen Fransa'da gerçekleşen bu başarıdan dolayı çözüm ortağımız INT-Conseil'i ve tüm RETURN Group çalışanlarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Ayrıntılı bilgi için : www.int-conseil.com (FR)
e-jett'te yeni bir dil, Fransızca
e-jett ister Türkçe, ister İngilizce, ister Fransızca!
e-jett ile web sitenizi bildiğiniz gibi daha önce Türkçe yada İngilizce yönetebiliyordunuz. Artık yönetim panellerine de hazır web sitesi arayüzlerine de yeni bir dil eklendi, Fransızca. e-jett yönetim panellerindeki kullanım dilinizi e-jett kullanıcı girişi yaptıktan sonra, "Hesaplarım" ana menüsünün altında yer alan "Kişisel bilgilerim" menünüzden değiştirebilirsiniz.
e-jett e-Bülten ve üyelik
Site içi üyelik
Site üyeleriniz kullanıcı adı yerine artık e-posta adresi ile web sitenize üye olabilecekler, şifrelerini unuttukları taktirde web sitenizden şifre hatırlatma servisini çalıştırabileceklerdir. Bu dönüşüm sırasında operatörlerimiz aynı sitede, aynı e-posta adresinin yinelenen üyeliklerini de iptal etmiştir.
e-bülten ve üyelere e-bülten
e-bülten günlük gönderim limiti
Ücretsiz e-posta sağlayıcısı olan bir çok kurumun aynı adresten günde en fazla 100 e-posta alma kotası nedeniyle günlük e-bülten gönderim limiti 2.000 olarak tesbit edilmiştir. Bu limit çalışmalarınızı sınırlamak için değil, e-bülten gönderimlerinizdeki teslimat oranını yükseltmek amacı ile belirlenmiştir. Bazı kullanıcılarımızın bu kapasitenin artması yönünde talepleri nedeni ile haftalık limit yada 2 günlük limitin bir arada kullanılması opsiyonu üzerinde (varsa) talep ve önerilerinizi iletiniz.
Kaynak : RETURN Group EUPKM
Tür : Sektörel Tarih : 09.05.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.