Mart 2006 Gelişim Raporu

Anasayfa » Bizden Haberler » Mart 2006 Gelişim Raporu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Mart 2006 Gelişim Raporu

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jett Portföyüm
Tek şifre ile çoook hesap!
Birden çok e-jett paketi, hosting, alan adı yönetiyorsanız artık işleriniz daha kolay. Bayi yönetim panelimiz e-jett Portföyüm sizin için yenilendi. Hesaplarızı birleştirerek tüm e-jett hesaplarınızın tek şifre ile yönetin.

Not : e-jett Portföyüm kullanıcısı olmak için sadece müşteri hizmetlerimize talebinizi iletmeniz yeterlidir.
İnsan kaynakları sayfa tipi
Firmanızın CV havuzunu oluşturun!
İnsan Kaynakları sayfa tipini kullanarak web sitenize yeni bir sayfa eklediğinizde, insan kaynakları başvuru formunuz hazır. CV'sini bırakmak isteyen personel adayınıza sormak istediğiniz soruları (sor – sorma – zorunlu) şeklinde sayfadaki hazır listeden seçmeniz yeterli olacaktır.
Konum : e-jett/Web Sitem/Web sayfalarım
Referanslar sayfa tipi
Tüm kurumsal müşterilerimiz için referans yönetimi
Referanslarınızı logolarını kullanarak web sitenize yerleştimek istiyorsunuz, ancak her yeni işinizde referans sıralaması gözünüzde büyüyor, ise yeni sayfa tipimiz tam sizin için. Referanslarınızı yüksek e-jett Dataform© teknolojisini kullanarak ister sıralayın, ister kategorize edin.
Konum : e-jett/Web Sitem/Web sayfalarım
Site üyelerime e-bülten
Üyelerim'e e-bülten! (PLUS, e-ticaret, B2B)
Şubat ayında lansmanını yaptığımız e-jett bülten yöneticisi v3.0.SP2 kodlu yazılım eklentisi devreye girdi. e-bülten'in yeni eklentisi site üyelerinize sizin kontrolünüzdeki bir e-posta adresinden gönderir ve site üyelerinizin bültenle birlikte "site üyeliğinden direkt çıkabilme" olanağını sağlar.
Yeni onaylanmış siparişler
e-jett e-ticaret kurgusu revize edildi!
Tüm e-jett e-ticaret kullanıcılarımızdan gelen ortak talep sonucu "onaylanmış siparişler"inizin e-jett Dataform©'daki yetkilerdeki tüm kısıtlamalar kaldırıldı. Böylece e-jett e-ticaret kullanıcılarımız e-siparişlerinde yaşanan (yaşanabilecek) birikmelere sil, değiştir yöntemleri ile kendi kontrollerine almışlardır.

ÇOK ÖNEMLİ UYARI : "Tamamlanmış" olarak işaretlemediğiniz e-siparişlerinize silme opsiyonu tanımlanmıştır. Yedeğini almadığınız verileri silmeyiniz.
Kaynak : RETURN Group EUPKM
Tür : Sektörel Tarih : 13.03.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.