Milliyet : İnternet sitesi için bayilik dönemi başlıyor

Anasayfa » Bizden Haberler » Milliyet : İnternet sitesi için bayilik dönemi başlıyor
share on facebook  tweet  share on google  print  

Milliyet : İnternet sitesi için bayilik dönemi başlıyor

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Milliyet İnternet sitesi için bayilik dönemi başlıyor

Herkesin kolayca kullanabileceği bir programla, internet sitesi tasarlayan şirket sahibi olmak veya site sahibi olmak isteyenlere yazılım satmak mümkün. Bu alanda bayi olabilmek için en az bir senelik şirket olmak ve 3 bin dolarlık teminat mektubu vermek yeterli (17.4.2005)

Ahmet Destici (haberin orjinali için tıklayın)

Return Bilişim, geliştirdiği e - jett yazılım paketi ile web sitesi kurulumunda bayilik dönemini başlattı. Bilişime yatırım yapmak isteyen girişimciler Return Bilişim bayisi olarak web tasarımcısı olabilecek.

E - jett'i web sitesi kurulumuyla ilgili hiç bilgisi olmayan kişiler kısa bir eğitimden sonra rahatça kulllanabiliyor. Dört günlük bir eğitimden geçirilen bayiler kendi şirketleriyle web tasarımcısı olarak hizmet verebiliyorlar. Ayrıca yazılım paketlerin sadece satışını yaparak da para kazanma mümkün. Girişimcilerin bunun için 179 dolardan başlayan e - jett paketlerinden birini almaları ve bayilik için 3 bin dolarlık teminat mektubu vermeleri gerekiyor.

Haberin devamı için ( http://kariyerim.milliyet.com.tr/detay.asp?id=402 )

Kaynak : Milliyet Gazetesi 17.04.2005
Tür : Ekonomi Tarih : 17.04.2005
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.