Şubat 2006 Gelişim Raporu

Anasayfa » Bizden Haberler » Şubat 2006 Gelişim Raporu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Şubat 2006 Gelişim Raporu

"Bizden Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
e-jett'te yeni karşılama ekranı
Üye hoşgeldin sayfamız yenilendi.
e-jett'in gelişimi nedeniyle sürekli yeni menüler eklenmekte, ana menüler, alt menüler, yardımcı menüler ve iç menülerin dizgisinde çeşitli peryotlarda revizyonlar yapılıyordu. Bu sayfa ile birlikte indekslenmiş ve yetkinize göre derlenmiş tüm ana menü ve menüleri birlikte görebilirsiniz. Ayrıca üst - orta menüde yer alan "Ana menü" butonuna tıklayarak bu sayfaya geri dönebilirsiniz.
Alan ad yönetim paneli
Artık DNS ve tescil yönetimi sizde.
Sadece alan adı alanlar, ek alan adı alanlar, alan adının tescil/DNS bilgilerini yönetmek isteyenler, artık kontrol sizde.
Konum : e-jett/Hesaplarım/Alan adlarım
E-posta yönetim paneli
e-postalarını kendiniz açın, yönetin!
RETURN Group hosting servisleri standartlarına bir yenisi eklendi. e-posta yönetiminizde toplam e-posta disk alanınızı, toplam e-posta adetinize kendiniz paylaştırın, e-posta ekleyin, silin, güncelleyin.
Bülten yöneticisi
e-jett e-bülten yenilendi!
e-jett bülten yöneticisi v3.0. çıktı ve web sitenize eklendi. Bülten yönetici v.3'ün en belirgin özellikleri bültenleri sizin kontrolünüzdeki bir e-posta adresinden göndermesi ve bülten üyelerinizin bültenle birlikte "listeden direkt çıkabilme" linkinin otomatik olarak verilmesidir.
Hesaplarım
Ödeme ve hesaplar yönetimi yenilendi!
Alan adı, ek e-posta, hosting, e-jett aboneliği, arztalep aboneliğini pratik bir şekilde sepetinize ekleyin, süresini belirleyin ve otomatik uzasın.
Kaynak : RETURN Group EUPKM
Tür : Sektörel Tarih : 10.04.2006
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. 
    +90 - 312 - 319 00 41
www.e-jett.com     www.arztalep.com     www.ejett.com      Her hakkı saklıdır, ©1998-2007 RETURN Group, ©2003-2007 RETURN Bilişim A.Ş.